REFERENCE

Co jsme už zrealizovali?

Reference

Postavili jsme dům

Mobilní dům Svobodné Dvory

Vybraný stroj

Liebherr LTM 1055

Čas trvání práce

8 hodin

Místo konání

Hradec Králové

Na jaře letošního roku jsme byli povoláni k zakázce týkající se sestavení mobilního domku, což je v dnešní době velice moderní řešení bydlení. Unikátní je mobilní domek už tím, že za spodu stavby je přimontovaný podvozek, který se dá osadit koly a následně je pojízdný, jako přívěs.

Naším úkolem bylo sesadit „stavebnici“ z podvalu, který by pro nedostatek místa nemohl dojet až na místo usazení, a po dotažení terénním vozidlem se mobilní dům usazoval na předem připravené betonové pilíře, kdy se obě části domu sešroubovaly dle předem připraveného scénáře.

V rámci této zakázky jsme využili mobilní jeřáb Liebherr 1055 spolu s tzv. vahadly o nosnosti 25 tun, díky kterým lze dům bezpečně přemisťovat, aniž by popruhy dům poškodily. Disponujeme dvěma kusy těchto vahadel a je možné je v rámci zakázky tedy objednat spolu s jeřábem.

I přes málo místa a místy obtížný terén, vše dopadlo ke spokojenosti všech zúčastněných.

Reference | Kubový s.r.o. | Pardubice, Choceň, Hradec Králové

Elektrárna

Reference | Kubový s.r.o. | Pardubice, Choceň, Hradec Králové

elektrárna Chvaletice

Vybraný stroj

Liebherr LTM 1090

Čas trvání práce

1 den

Místo konání

Chvaletice

V červenci 2017 jsme se účastnili prací v areálu elektrárny Chvaletice, kde v roce 2016 zahájila společnost Sev.en EC modernizaci provozu, jejímž cílem je především snížení emisí NOx a tuhých znečišťujících látek a prodloužení životnosti bloků č. 3 a 4 do roku 2030.

Náklady na modernizaci dosahují téměř 3 miliard Kč. Jde o největší investici v Pardubickém kraji za poslední 3 roky.

V rámci této modernizace jsme byli povolání k odstrojení jednoho z komínů, který byl tvořen kovovými válci spojenými šrouby. Šrouby bylo mnohdy nutné odřezat, a proto jsme využili náš speciální montážní koš, který se po uchycení zvedá jeřábem do požadované výše. Díky tomuto koši pak může dvoučlenná obsluha provádět demontáž komínu v bezpečí a díky odkladové přihrádce koše má vždy po ruce správné nářadí.

Pro tuto akci jsme poskytli mobilní jeřáb Liebherr 1090 a již zmiňovaný montážní koš. Když se odstrojil plášť komína, naším jeřábem jsme provedli výměnu vnitřní vložky a následně došlo i k usazení nového pláště.

Akce proběhla během 1 pracovního dne, a to bez větších obtíží.

Schopní a vyškolení

Zaměstnanci

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

K VAŠÍ ZAKÁZCE

ZAJISTÍME VÁM V ZAKÁZCE

MINIMUM STAROSTÍ

Řešíte podobný problém?

Napište nám zprávu

nebo volejte

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů